Logo Main page   Strona główna   Zarząd   Czlonkowie   Prace studentów   Konferencje   Fotogaleria    Przejdź w górę do witryny Katedra Wytrzymałości Materiałów i Metod Komputerowych Mechaniki
Ikona
Koło Naukowe SKNMK
Anonsy: Konferencja studencka METODY KOMPIUTEROWE...
   
Nowy Nowy element
|
Edytuj Edytuj element
|
Usuń Usuń element
|
Prześlij mi alert
|
Cofnij do listy
Tytuł:
Konferencja studencka METODY KOMPIUTEROWE 2013
Tekst podstawowy:
Pod koniec maja 2013 r. planowane jest zorganizowanie kolejnej konferencji Studenckiego Koła Naukowego Metod Komputerowych – „Metody Komputerowe 2013”.
Konferencja odbędzie się w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Referaty będą opublikowanie w formie zeszytu naukowego. Referaty mogą zgłaszać wszyscy zainteresowani Studenci, bez względu na rok studiów, kierunek czy specjalizację. Czas na wygłoszenie referatów wynosi 10 minut.
Studenci zainteresowani wygłoszeniem i opublikowaniem referatów proszeni są o zgłoszenie się do opiekuna naukowego Koła – dr hab. inż. Piotra Fedelińskiego, Prof. Pol. Śląskiej.
Przygotowane artykuły należy skonsultować z opiekunami naukowymi. Ostateczne wersje artykułów w postaci zbioru elektronicznego (plik .doc) należy wysyłać do dra inż. Radosława Górskiego w nieprzekraczalnym terminie do 30.04.2013 r. na poniższy adres:
radosław.gorski@polsl.pl
Formatka, według której należy przygotować referaty, znajduje się poniżej. Szczegółowe wytyczne co do sposobu przygotowania artykułu (tj. liczba stron, czcionka, format itp.) znajdują się w treści w/w formatki.
Wygasa:
2013-05-20
Załączniki:
formatka.doc    
 
 
Utworzone w dniu 2013-04-09 15:33 przez Adam Długosz
Ostatnio modyfikowane w dniu 2013-04-09 15:35 przez Adam Długosz